OFERTA SKIEROWANA DLA FIRM

FIRMA TO TY I TWOI PRACOWNICY

Wraz z coraz bardziej wymagającym rynkiem pracowników i kontrahentów, popularność wyjazdów turystycznych typu Incentive Travel cały czas rośnie. Incentiv Travel jest doskonałą formą nagrodzenia i podniesienia motywacji oraz lojalności pracowników. Firmy chcąc zatrzymać u siebie dobrych pracowników uznają takie wyjazdy jako klucz do sukcesu, bo jak inaczej osiągnąć sukces na rynku jeśli nie inwestując w fundament firmy jakim jest zgrany zespół ludzi.

Proponujemy Państwu cały wachlarz usług turystyki biznesowej kryjący się pod nazwą „MICE Market" czyli Meeting, Incentive, Conference, Exhibition ostanio zmienioną na aktualnie obowiązującą „The Meetings Industry"

 

Z myślą o pracownikach i współpracownikach proponujemy:

  • spotkania mniejsze i większe
  • motywacja i integracja pracowników
  • organizowanie konferencji i szkoleń

Mają one na celu zachęcenie zarówno pracowników jak i współpracowników oraz przedstawicieli do bardziej efektywnej pracy, co przekłada się na chęć polepszanie wyników. Wyjazdy motywacyjne, nagradzajace  i integracyjne mogą stanowić element zacieśniający relacje pomiędzy pracownikami i wywołujący pozytywne stosunki pomiędzy nimi. Celem jest  przede wszystkim polepszeni pracy zespołowej.Wyjazdy integracyjne mogą się odbywać zarówno w czasie pracy jak i w czasie wolnym, programy wyjazdów integracyjnych zawierają dużo gier o charakterze team-builiding.

Z myślą o firmie proponujemy:

  • organizacje wydarzeń specjalnych i promocyjnych

Organizacja wyjazdów Incentive Travel czy Eventów (koncerty, sponsoringi, zapraszanie znanych osób i wiele innych propozycji) w celu promocji nowej marki jest mile widziane przez kontrahentów, wywołuje pozytywne skojarzenia z produktem, co podnosi jego atrakcyjność w oczach potencjalnego klienta.

Nasze doświadczenie w branży turystycznej oraz organizacji Incentive Travel, a w szczególności, indywidualne podejście do klienta, sprawiają, że przygotowany program będzie dostosowany do potrzeb uczestników, celu i budżetu.

Gwarantujemy atrakcyjność i nietuzinkowość naszych programów, gdyż każdy z nich przygotowany jest na indywidualne życzenie klienta.

Naszym atutem są ludzie których nie da się skopiować bądź podrobić i dlatego jesteśmy wyjątkowi.

 

Dzięki nam każdy zakątek na ziemi jest otwarty dla Ciebie
i Twojej Firmy
 
 
 

 Poniżej przykładowe programy imprez: