SZKOLENIA WINDSURFINGOWE, KITESURFINGOWE , WAKEBOARDINGOWE NA SARDYNII

ABSOLUTNY HIT SEZONU !!! JUŻ DRUGI SEZON Z RZĘDU!!!

Odpowiadając na szereg zapytań dotyczących szkoleń wodnych dla osób indywidualnych jak i mniejszych lub większych grup, w ubiegłym roku nawiązaliśmy współpracę z naszym zdaniem najlepszą szkołą sportów wodnych w zakresie windsurfingu, kitesurfingu i wakeboardingu. Wszystkie szkolenia odbywają się na Sardynii w urzekających okolicznościach przyrody :)

Prawdziwą "Wisieńką na torcie" jest szkolenie windsurfingowe pod okiem trzykrotnej Mistrzyni Świata w formule windsurfing Marty Hlavaty-Orłowskiej.

 O SZKOLE

Szkoła SKYHIGH powstała w 2010 roku z inicjatywy Adama Stronczaka i Karola Orłowskiego. Po wielu latach pracy w branży, postanowiliśmy stworzyć własny brand charakteryzujący się najwyższym poziomem szkolenia oraz obsługi klienta. Długo szukaliśmy miejsca, w którym przede wszystkim wieje, jest ciepło i jest dobre jedzenie.W końcu dotarliśmy na Sardynie i zauroczyła nas ta piękna włoska wyspa.

Spot na którym szkolimy - Porto Botte, charakteryzuje się lazurową, płytką wodą, piaszczystą plażą oraz kierunkiem wiatru side-on shore który jest idealny do szkolenia. Statystyka mówi, że na naszym spocie wieje 80% dni w miesiącu. Gdy nie wieje , bo takie dni się również zdarzają, zabieramy naszych kursantów na wakeboarding czyli pływanie na desce za motorówką.Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że kolejny sezon szkolenie windsurfingowe odbywa się pod okiem trzykrotnej Mistrzyni Świata w formule windsurfing Marty Hlavaty-Orłowskiej.


Nasza baza zlokalizowana jest 40 m od zatoki pomiędzy dwoma spotami. Spot dla początkujących na którym szkolimy jest 400 m. od naszej bazy w lewo wzdłuż zatoki, natomiast spot dla zaawansowanych riderów jest oddalony o 600 m. po prawej stronie. W bazie gwarantujemy dostęp do przechowalni sprzętu, internetu bezprzewodowego, snack bar'u (również z ciepłymi posiłkami), surf shop'u, batutu, naprawy sprzętu, kite rooming'u, Indo Board'a, czyli wszystkiego tego co powinna mieć szkoła z prawdziwego zdarzenia.
Wtym sezonie na szkolenie Kite'owe jesteśmy w stanie przyjąć 50 osób w jednym tygodniu. Na szkolenie Windsurfingowe 36 osób w tygodniu. Na specjalne życzenie firm, dla grup powyżej 5 os możemy zorganizować pełne wyżywienie czyli śniadanie i obiadokolacja w naszej bazie, ponieważ mamy do tego pełne zaplecze. Oferujemy również wszelakie transfery na wyspie.

CO NAS WYRÓZNIA:

- Mamy 10 letnie doświadczenie w różnego rodzaju szkoleniach oraz licencje instruktorskie z kitesurfingu, windsurfingu, wakeboardingu, narciarstwa, snowboardu
- Szkolenie kite oparte jest na Systemie IKO (International KitesurfingOrganization)
- Szkolimy w kaskach audio firmy Headzone, dzięki którym kursant słyszy polecenia instruktora podczas całego szkolenia
- Od sezonu 2012 nasza szkoła będzie wyposażona w latawce firmy Ozone. 

KITESURFING - SZKOLENIA KITESURFINGOWE NA SARDYNII

- Dzięki naszemu systemowi szkolenia, kursant może rozpocząć naukę od początku lub z miejsca w którym ostatnio ją zakończył
- Po ukończonym kursie wystawiamy Certyfikat IKO upoważniający do wypożyczenia sprzętu we wszystkich szkołach IKO na całym świecie
- W razie braku wiatru zastępujemy lekcje kite sesją wake. 

WINDSURFING - SZKOLENIA WINDSURFINGOWE NA SARDYNII

- Szefem szkolenia windsurfingowego jest wielokrotna Mistrzyni Polski, Europy oraz 3 krotna Mistrzyni Świata w Formule Windsurfing, Marta Hlavaty-Orłowska
- Szkolenia prowadzone są grupowo lub indywidualnie
- W cenę szkolenia wliczone są: deska, pędnik, trapez, asekuracja, ubezpieczenie 

WAKEBOARDING - SZKOLENIA WAKEBOARDINGOWE

Motorówka pełni bardzo ważną funkcję w naszej szkole, gdy nie wieje zabieramy kursantów na Wake'a. Nauka pływania na desce za motorówką uczy prawidłowych odruchów, które bardzo skutecznie przekładają się na umiejętności.Kite'owe, gdyż kontrola deski jest praktycznie taka sama.Właśnie dlatego Wakeboarding jest najlepszą alternatywą na bezwietrzne dni.

 
CLIFF JUMPING

 Poszukującym większej dawki adrenaliny polecamy skakanie z klifów w Porto Pino. Skała ma wiele różnych wysokości z których można skakać. Najniższa półka ma wysokość 2,5 m i jest świetna do rozpoczęcia przygody ze skakaniem. Następnie przechodzimy na coraz wyższe czyli 6m i 9m. Dla najodważniejszych czekają 13m półka oraz najwyższa 18m.

 
BAZA CZYLI GDZIE NOCUJEMY

Przez ostatnie dwa sezony baza naszej firmy była w naszym domu. W tym sezonie dysponujemy dużym obiektem z restauracją, osobnym barem, oldschoolową dyskoteką oraz bardzo przyjemnym ogródkiem z palmami. Daje nam to duże możliwości , ponieważ nareszcie kursanci będą mieli gdzie spędzić czas między zajęciami, będą mieli gdzie zjeść, napić się oraz spędzić czas w miłym towarzystwie.Wnaszej siedzibie oferujemy:
- bar
- restauracja
- sala imprez
- chillout room
- InternetWi-Fi
- Playstation 3 + move
- surf shop
- sala wykładowa
- przechowalnia sprzętu
- kiterooming
- Indo Board
- batut
- naprawa sprzętu
- prysznice
- miejsce do płukania sprzętu

PONADTO

Mamy bardzo szeroką ofertę hotelową i apartamentową. Najbliższy hotel znajduje się 10 km od naszej bazy natomiast apartamenty ok. 15 km od bazy, na malowniczo położonej wyspie St.Antioco. W odległości ok. 5km od naszego spotu jest również tzw. Agroturismo. W celu dokonania konkretnych rezerwacji proszę kierować zapytania na e-mail biuro@niceevent.pl lub telefonicznie 509 478 789

Wszystkie oferty przygotowujemy pod konkretne zapytanie klienta, dlatego bardzo ważne jest określenie terminu szkolenia oraz ilości osób chętnych.